KONFERENCJA REHA BUSINESS MANAGEMENT- NOWOŚĆ w branży rehabilitacyjnej!

1 kwietnia 2020

Konferencja REHA Business Management to wykłady prowadzone przez ekspertów z branży, podczas których zostanie poruszona tematyka dotycząca m.in. pozyskiwania nowych klientów oraz wartościowych kontaktów biznesowych, zarządzania biznesem, skutecznej i efektywnej sprzedaży, promocji i budowania marki. Prelekcje i warsztaty przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla fizjoterapeutów i rehabilitantów.

Podczas Konferencji znamienici prelegenci miedzy innymi tacy jak: Krzysztof Pakulec, Wojciech Herra, Mateusz Wyciślik, Radosław Żemło, Bogdan Sosnowski, przedstawią Państwu unikalną wiedzę z zakresu pozyskiwania nowych i utrzymania stałych klientów oraz wartościowych kontaktów biznesowych, zarządzania biznesem i zespołem w branży rehabilitacyjnej, strategii jak wyróżnić się na tle stale rosnącej konkurencji, jak wzmocnić rozpoznawalność marki wśród klientów, a także postawią mocny nacisk na strategie promocji we wszystkich dostępnych kanałach.

Uzyskają Państwo odpowiedzi na takie pytania jak: które z kanałów promocji są najskuteczniejsze, jak przekonać klientów do stałej współpracy, jak komunikować się z zespołem pracującym w branży rehabilitacyjnej, oraz jak sprzedawać swoje usługi- skutecznie, wzbudzając zaufanie wśród odbiorców, wykorzystując sprawdzone techniki i narzędzia. Prelegenci bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, przekażą teoretyczną wiedzę w oparciu o case study, przedstawiając najefektywniejsze rozwiązania przygotowane wyłącznie dla branży rehabilitacyjnej.

Reha Management Congress to innowacja na Polskim rynku wydarzeń skierowanych do sektora medycznego. Wszystkie prelekcje zostały starannie przygotowane w oparciu o wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku na wiedzę dotyczącą skonkretyzowanych działań w biznesie rehabilitacyjnym.

Szczegółowy program wydarzenia możecie Państwo śledzić na bieżąco na stronie: https://rehamanagement.pl/#program