Krzysztof Pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta. Pomaga klubom fitness stawać się zyskownymi i samodzielnymi firmami.

 

Wykształcenie

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja w specjalności Rekreacja Ruchowa. Uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży i treningu.

 

Doświadczenie

 

Przez kilka lat pracował jako nauczyciel Wychowania Fizycznego oraz szkoleniowiec w zakresie fitness w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Raciborzu. Pracował również jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w
Raciborzu, prowadząc zajęcia specjalistyczne w ramach specjalności Instruktor Fitness oraz Trener Personalny.

 

W roku 2015 został szkoleniowcem Life Fitness Academy, gdzie prowadził głównie szkolenia z zakresu treningu personalnego oraz sprzedaży i marketingu w treningu personalnym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako instruktor fitness, trener personalny, manager i konsultant w klubach na terenie całej Polski.

 

Jest autorem i współautorem publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Branża Fitness, Fitness Biznes, Life Fitness News czy Body Life. Prelegent podczas branżowych wydarzeń takich jak FIWE Experts, Fitness Experience Management, Kongres FIT – EXPO Trendy i Innowacje, Forum Fitness Biznes czy Kongres Body Life. Aktualnie jest Dyrektorem Zarządzającym klubów Gym For You w Katowicach i Oświęcimiu oraz konsultantem klubów w Namysłowie, Tczewie, Koszalinie i Szczecinie. Pracuje również jako szkoleniowiec w szkole WSA Michała Karmowskiego, gdzie prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu w treningu personalnym.