Ważna informacja dotycząca REHA Management Congress

21 sierpnia 2020

Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów i jakość imprez, które organizujemy. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy je do perfekcji ku satysfakcji zarówno odwiedzających, jak i wystawców.

Sytuacja pandemiczna w 2020 roku mocno uderzyła w branżę eventową. Lockdown, ograniczenia prawne, ale przede wszystkim ludzki strach i stawianie zdrowia na pierwszym miejscu spowodowały, że jako firma dbająca o uczestników imprez i kontrahentów, postanowiliśmy część eventów przenieść na kolejny rok.

Dotyczy to przede wszystkim wydarzeń debiutujących na polskiej scenie targowej. Chcemy mieć pewność, że obostrzenia nie ograniczą możliwości rozwinięcia ich pełnego potencjału. Liczymy również na to, że pierwsze edycje eventów kojarzyć się będą z ich założeniami – łączniem biznesów, poszukiwaniem nowych inwestorów dla wszystkich partnerów, jak również konferencjami, podczas których przedstawiane są zarówno najnowsze trendy w poszczególnych dziedzinach, jak i praktyczne rady eksperckie.

W drugiej połowie 2020 roku stawiamy więc na imprezy, które już od kilku edycji goszczą na polskiej scenie targowej. Jednocześnie solidnie przepracowaliśmy czas pandemii, w dużej mierze skupiając się na rozwoju portali biznesowych. Dzięki nim chcieliśmy nie tylko dostarczyć konkretne informacje do przedsiębiorców, ale przede wszystkim dokładne zdefiniować niszę i potrzeby współczesnego biznesu. Rozpoczęliśmy działalność dwóch nowych portali – Zawód Trener i Kids B2B.

Covid-19 to duże wyzwanie dla branży rehabilitacyjnej. Osoby z nią związane musiały zmierzyć z trudnościami, których do tej pory nie doświadczały. Mimo zmniejszenia restrykcji ten segment biznesu nadal nie do końca stanął na nogi. W trosce o komfort uczestników i zapewnienie aktualności tematu podjęliśmy decyzję o przełożeniu REHA Management Congress z września 2020 na przyszły rok.

Ten rok miał być dla IC Events przestrzenią do rozwoju w branży dziecięcej. Przez pandemię i w trosce o naszych wystawców, musieliśmy zmodyfikować nasze ambitne plany w stosunku do Kids Trade Show. Kolejna edycja największych targów branży dziecięcej odbędzie się 20 października 2021 roku. Zapewniamy – zaskoczy rozmachem! Tymczasem najbliższej biznesu pozostajemy dzięki portalowi Kids B2B, który od pierwszych tygodni jest jedną z najlepszych płaszczyzn do wymiany branżowych informacji.

Pandemia trwa, ale IC Events działa dalej. Aktualne informacje na temat naszych targów i konferencji można znaleźć na stronie icevents.pl. Do zobaczenia wkrótce!